Biuro Rachunkowe Starogard Gdański

Doradca Podatkowy Lech Lewandowski

tel: 795-070-555

Cennik

Ceny usług Biura Rachunkowego zależą od:

  • rodzaju oraz liczby ewidencji księgowych
  • liczby pracowników
  • profilu działalności

Cennik dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta lecz ceny za nasze usługi zaczynają się już od 100 zł netto !!! Zapraszamy do kontaktu.

Decydując się na współpracę z naszym biurem, można mieć pewność, że zaproponujemy Państwu najlepsze rozwiązania księgowo-podatkowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy jaką posiadamy , nasi Klienci nie muszą zamartwiać się sprawami podatkowymi, rachunkowymi itp., dzięki czemu mają więcej czasu na skoncentrowanie się na innych bardzo istotnych sprawach firmy.

Współpraca z Biurem rozpoczyna się po omówieniu szczegółów, zapoznaniem z cennikiem i po podpisaniu umowy.

Za nasze usługi wystawiamy faktury VAT, które umożliwiając zmniejszenie podstawy opodatkowania i podatku od towarów i usług.

Osoby właśnie planujące założenie własnej firmy, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług będą mogły skorzystać z naszej pomocy przy rejestracji działalności gospodarczej. Wypełnimy za Państwa wszystkie dokumenty na podstawie przedstawionych nam danych i złożymy je w odpowiednich urzędach. Oczywiście to wszystko gratis.

Jeżeli znalazłeś nas przez Internet lub odpowiedziałeś na naszego maila i zdecydowałeś się na współpracę – przez pierwsze 2 miesiące korzystają Państwo z 50% rabatu. W wypadku zmiany biura rachunkowego pierwsze 3 miesiące 50% upustu.

Za każdego poleconego przez Państwa Klienta, który podpisze z nami umowę, jeden miesiąc rozliczamy z 20% upustem.