Biuro Rachunkowe Starogard Gdański

Sylwester Lewandowski

tel: 795-070-555

O nas

Historia powstania

Biuro Rachunkowe Doradcy Podatkowego Lecha Lewandowskiego powstało w roku 1992 jako jedno z pierwszych biur rachunkowych w Starogardzie Gdańskim. Od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi w zakresie obsługi księgowości podmiotów gospodarczych.

Ponad dwudziestopięcio okres działalności biura pozwolił nam na zdobycie doświadczenia w dziedzinie rozliczeń podatkowych.

Dnia 27.09.1997 r. Lech Lewandowski został wpisany na listę doradców podatkowych. Nr licencji: 01698.

Nasze biuro świadczy usługi na najwyższym poziomie co potwierdzi wielu naszych dotychczasowych klientów, którzy są z nami od początku naszej działalności. Przez lata zdobyliśmy zaufanie i zadowolenie wielu przedsiębiorców i osób prawnych z powiatu starogardzkiego.

Księgowość prowadzona przez nasze biuro księgowe polega na kompleksowej obsłudze firm w zakresie rozliczeń księgowych oraz prowadzenia spraw dotyczących ubezpieczeń społecznych. Świadczymy także usługi dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

Mamy stały kontakt z Urzędem Skarbowym Starogard Gdański.

Stawiamy na rzetelną współpracę z klientem i indywidualne podejście do każdego zagadnienia. Jesteśmy elastycznym biurem rachunkowym, dzięki czemu dostosowanie się do preferencji każdej firmy jest proste i przynosi oczekiwane rezultaty. Mogą nam Państwo zaufać w kwestiach dotyczących zachowania tajemnicy wszelkich informacji i dokumentów odnoszących się do Państwa firmy, jej finansów i księgowości. Wiemy doskonale jak w dzisiejszym biznesie liczy się czas, dlatego też ograniczamy bieżące kontakty do niezbędnego minimum, tak aby mogli Państwo skupić się na swoich obowiązkach, jednocześnie otrzymując od nas wszelkie istotne informacje. Na specjalne życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie również dojeżdżać do siedziby ich firmy.

Obecnie biuro prowadzone jest przez Sylwestera Lewandowskiego w ścisłej współpracy z Lechem Lewandowskim.

Współpraca

Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z dużymi podmiotami jak i z małymi jednoosobowymi firmami, które zamierzają rozpocząć działalność lub niedawno ją rozpoczęły i potrzebują wsparcia odnośnie wyboru optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej, formy opodatkowania czy też w zakresie świadczenia usług prowadzenia ksiąg podatkowych.

Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w księgowaniu podmiotów gospodarczych działających w różnych formach organizacyjno-prawnych.

Biuro posiada ubezpieczenie z tytułu prowadzonej działalności w zakresie usług księgowych oraz doradztwa podatkowego.