Biuro Rachunkowe Starogard Gdański

Sylwester Lewandowski

tel: 795-070-555

Zakładanie firmy

Masz już pomysł na własną firmę, biznesplan oraz zdecydowałeś się na prowadzenie własnej działalności? Wiesz jedynie, że należy zarejestrować działalność ale nie orientujesz się jak wypełnić wniosek, jaką formę opodatkowania oraz formę prowadzenia działalności wybrać, jaki dobrać okres rozliczeń z fiskusem? Gubisz się w gąszczu przepisów i biurokracji, a jedyne czego chcesz to zająć się zarabianiem, liczeniem zysków oraz spać spokojnie?
Zgłoś się do nas. Pomożemy Ci od A do Z z zakładaniem własnej firmy oraz z wyborem korzystnych metod rozliczeń. Każda działalność jest inna i dlatego wybór odpowiedniej formy, już na początku, będzie miał znaczenie podczas rozliczania się z urzędami.
Zajmiemy się rejestracją działalności gospodarczej w Starogardzie Gdańskim i okolicach, wpisem do CEIDG, rejestracją w ZUS-ie, wsparciem prawno-podatkowym oraz sprawdzaniem dokumentów pod względem formalnym.
Jeśli zdecydujesz się na powierzeniem nam w przyszłości opieki księgowej nad Twoją firmą, koszt pomocy podczas rejestracji jest bezpłatny.

A jeśli chcesz skorzystać z dotacji i chcesz składać wniosek o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w UP, przyjdź do nas, sprawdzimy lub pomożemy z dokumentami pod względem poprawności danych.